ECL05US48-T datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    ECL05US48-T
  • Производитель
    XP Power
  • Описание
    XP Power ECL05US48-T Input Voltage: 85V AC To 264V AC / 120V DC To 370V DC Length: 25.4mm No. Of Outputs: 1 Output Current: 100mA Output Voltage: 48V Power Rating: 5W Power Supply Output Type: Fixed Power Supply Type: Open Frame Rohs Compliant: Yes Number of Outputs: 1 RoHS: Compliant Size-Length: 25.4 mm Alternative: XP POWER INC ECL05US48-T,XP Power Limited ECL05US48-T